MKM HURDACILIK

Hurdacılık ve metal sektöründe faaliyet gösteren firmamız; deneyimli kadromuzla İzmir ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda demir, bakır, alüminyum, krom, beyaz eşya, klima, pet plastik gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız.

Kentsel dönüşüm için vermiş olduğunuz binaların yıkım öncesi pimapen, ahşap, demir, alüminyum ve çatı sökümlerinizi yerinde ve değerinde yapmaktayız. Ayrıca; fabrikalar, alışveriş merkezleri ve otellerin komple hurda söküm işlemlerini tecrübeli personelimizle gerçekleştirmekteyiz. 

Talepleriniz doğrultusunda yapılan keşifler neticesinde değerlendirme yapılmaktadır. Değerlendirmenin ardından, yapılacak işlemlerin onayından sonra sizlere çözüm önerileri sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Global pazar ortamında çok daha güçlü ve istikrarlı bir konuma gelmek. Yeni iş alanları açarak, topluma, milli ekonomiye,çevreye daha faydalı bir kurum olmak. Dürüstlük ilkesinden ödün vermeyerek, sektöründe önde gelen bir kurum olmaktır…

Misyonumuz

İlkeli ve istikrarlı bir şirket olarak, atmış olduğumuz adımlar sonrasında, geleceğe güvenle bakan bir firma olmanın yanı sıra, çevreye ve topluma karşı duyarlı olmak, prensiplerimizden ödün vermeden, yarınlara daha güzel bir dünya bırakmaktır.

Kalite Politikamız

İç ve dış müşteri odaklı bir firma olma hedefi doğrultusunda ve bu hedefe yönelik kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini, iş süreçlerini ve bunları uygulayan insan kaynaklarımızı geliştirerek, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak.

Dilerseniz bize whatsapp üzerinden buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Kaliteli İşçilik

Güleryüzlü Hizmet

Değerinde Fiyat Biçme